Naše parta
Čáry

V MoveTo Delivery jsme hrdí na to, že máme tým kvalifikovaných a zkušených profesionálů, kteří se věnují poskytování služeb na nejvyšší úrovni našim obchodním partnerům. Náš tým se skládá z jednotlivců s různorodým zázemím a odbornými znalostmi, což nám umožňuje poskytovat komplexní a integrovaná logistická řešení splňující jedinečné potřeby našich zákazníků.

Obrázek

Náš tým v číslech

Pole působnosti MoveTo Delivery se neustále rozrůstá, kamenné pobočky naleznete v Praze, Brně, Hradci Králové a Košicích. Jsme pyšní na náš tým, který tvoří naši logističtí manažeři, obchodní manažeři, ale také více než 1 800 spolehlivých kurýrů, jejichž počet se neustále navyšuje.

4
Počet poboček
1 800+
Počet kurýrů
15
Počet zaměstnanců
Ikonka Manažeři logistiky a provozu
Čára

Naši manažeři logistiky a provozu jsou zodpovědní za dohled nad všemi aspekty našich logistických služeb, od plánování a koordinace až po realizaci a dodání. Úzce spolupracují s našimi obchodními partnery, aby pochopili jejich potřeby a nabídli jim nejlepší logistické řešení.
Máme své logistické manažery ve většině krajských měst, a tak jsme schopni velice efektivně a rychle, v podstatě obratem, řešit sofistikované požadavky našich partnerů.

Ikonka Kurýři
Čára

Náš tým řidičů je zodpovědný za přepravu zásilek z jednoho místa na druhé a zajišťuje, že dorazí bezpečně a včas. Naši řidiči jsou vyškoleni v bezpečné a efektivní jízdě a používají nejnovější technologie a vybavení, aby zajistili, že s vašimi produkty bude zacházeno opatrně a dle hygienických norem.

Ikonka Obchodní manažeři

Naši obchodní manažeři jsou tváří naší společnosti a poskytují našim partnerům přátelské a efektivní služby. Jsou k dispozici, aby zodpověděli vaše dotazy a poskytli aktuální informace o stavu vašeho doručení.

 

Uvozovky

Celkově se náš logistický tým MoveTo Delivery zavazuje poskytovat našim klientům nejvyšší úroveň služeb se zaměřením na efektivitu, spolehlivost a spokojenost zákazníků. Neustále se snažíme zlepšovat své služby a uspokojovat vyvíjející se potřeby zákazníků. Zakládáme si na kvalitě naší práce a profesionalitě celého týmu.

Uvozovky
Předchozí
Foto
Petr Polišenský
jednatel
Další

Petr má hluboké znalosti z odvětví logistiky, včetně nejnovějších trendů, výzev a příležitostí. V oboru je už více než 18 let. Do čela MoveTo Delivery nastoupil v roce 2022. Od té doby řeší strategické plány a rozvoj společnosti s orientací na efektivní obchodní plány, které pomohou MoveTo Delivery prosperovat ve vysoce konkurenčním odvětví logistiky. Je kvalifikovaný v řízení a optimalizaci logistických procesů a implementaci nákladově efektivních strategií pro jednotlivé partnery.

Předchozí
Foto
Andrea Říhová
Team leader
Další

Pro firmu MoveTo Delivery jsem začala pracovat jako kurýrka v roce 2020. V té době přišli s návrhem dát první vozidla do Hradce Králové a pomoci tak kurýrům, kteří vlastní automobily nemají. Netrvalo ani rok a půl a dostala jsem nabídku na povýšení na pozici team leader pro Hradec Králové a další města, kterou jsem s radostí přijala. Mám skvělé kolegy a příjemné pracovní prostředí. Každý den mě v práci čekají nové výzvy, které mě baví. 🙂 Jsem ráda, že od prvního auta v Hradci se firma rozrostla na více než 120 nových vozů a roste i nadále.

POKRYTÍ

Fungujeme ve 29 městech, 2 zemích.

S MoveTo Delivery nezáleží na tom, kde se ve městě nacházíte. Vždy se můžete spolehnout na rychlé a spolehlivé doručení zásilky. Bezpečné a včasné doručení je zajištěno týmem kurýrů, který je pečlivě vyškolen.

Mapa
PŘÍKLAD

Proč řešit doručení na poslední chvíli externě?

Ušetříte až 47 % svých nákladů

Ukázka nákladů na rozvoz na poslední chvíli zákazníkům, kteří si objednají zboží z e-shopu zaměřeného na prodej sportovních potřeb s expresním doručením do 60 minut. Příklad zobrazuje měsíční náklady na provoz vlastní logistiky a rozvoz z jedné vybrané kamenné pobočky.

Předpokládané parametry:
Průměrný počet objednávek za den na pobočku: 75
Počet dní rozvozu za týden: 7
Doba rozvozu v hodinách za den: 12
Potřebný počet vozidel: 3
Vozidlo: Fiat Fiorino
Průměrný denní nájezd vozidla: 100 km
Průměrná spotřeba vozidla: 7 l / 100 km (diesel)
Obrázek
Obrázek
Jak jsme k tomuto číslu došli? Šipka

554 460 Kč : 2 250 zakázek = 246 Kč / zakázka

Info

Veškeré ceny jsou v Kč a bez DPH. Ukázka nezahrnuje veškeré kompletní náklady, ale ilustruje ty hlavní nákladové položky.

Vozidla
Info
Vozidlo představuje primární prostředek pro doručení objednávky. Existuje několik forem financování ať už např. finanční či operativní leasing. Každá má svá pro a proti a je tedy nutné zvážit interní schopnosti firmy pro výběr vhodné formy.
PHM
Info
Doručení na poslední míli je charakteristické vysokým denní nájezdem, proto náklady na pohonné hmoty tvoří výrazně větší část z pohledu celkových nákladů na vozidlo než při pořízení vozidla pro běžný provoz. Je tak nutné hledat úspory z rozsahu a soustředit se na alternativní paliva.
Servis vozidel
Info
Vozidlo pro běžné použití více než 90 % času stojí. V byznysu doručení na poslední míli je to ale aktivum podobně jako letadlo či jiný dopravní prostředek, které hraje stěžejní roli. Když tedy stojí, nevydělává. Jeho využití se pohybuje okolo 40 - 50 % za den a statisticky se tak zvyšuje jednak riziko pojistné události a také jeho opotřebení a s tím související náklady na provoz a opravy.
Správce vozového parku
Info
Při větším počtu vozidel je nutné, aby se o vozový park někdo staral a řešil vztahy se servisy, pojistné události, kontroloval stav vozidel, platnost technických kontrol, apod.
Kurýři
Info
Významnou položkou celkových nákladů je pak odměna pro kurýry. Enormní poptávka po nich zvyšuje i náklady na ně.
Inzerce a nábor
Info
Povolání kurýra s sebou nese jednu z největších fluktuací v této profesi na trhu práce a je tak nutné mít efektivně nastavený náborový proces.
Tým lídr
Info
Funkce tým lídra spočívá v proškolení kurýrů, komunikaci s nimi, pomoc při náboru, plánování směn a zajištění dalších souvisejících provozních věcí.
Podpora dispečinku
Info
Pracovníci na dispečinku jsou pomocnou rukou kurýrů a zasahují v případě, že je třeba přeplánovat trasu (dojde k poruše vozidla při doručení nebo není zákazník doma pro převzetí, apod.). Dispečink kopíruje dobu rozvozu a je tak třeba zajistit dostatečný počet pracovníků.
Dispečerský systém
Info
Jádro doručení na poslední míli tvoří dispečerský systém, který se snaží naplánovat optimální trasu a zároveň efektivně využít vozidla, aby objednávka dorazila v požadovaném čase a s co nejnižší náklady. Náklady na systém rostou s počtem zapojených vozidel.
FORMULÁŘ

Chcete pomoct s rozvozem vašich produktů?