Přidej se k týmu MoveTo Delivery
Čára

Obrázek
KOHO HLEDÁME

U nás dáváme šanci všem, bez rozdílu!

Ikonka

Hlavní činnost

Baví tě řízení nebo chceš mít po práci čistou hlavu? Tahle práce tě hravě uživí a dopřeje ti flexibilitu i správný work – life balance, protože život není jen o práci. Choď domů s čistou hlavou, u nás si práci domů neodneseš.

Ikonka

Přivýdělek

Potřebuješ zalepit díru v rozpočtu? U nás máš flexibilní pracovní dobu a snadno si naplánuješ, kdy chceš jezdit. Je pouze na tobě, jak se ti to hodí, do ničeho tě nebudeme tlačit.

Ikonka

Student

Studuješ a chceš smysluplnou brigádu? Máme pro tebe super příležitost. Při studiu si u nás vyděláš slušné peníze, budeš mít čas i na školu a jezdíš, jen když máš čas. Snadno získáš praxi v řízení, jednání s lidmi a uvidíš, jak to vše funguje v praxi.

Ikonka

Na rodičovské

Máte doma děti? Nevadí, u nás jsou vítáni tatínci i maminky. Zajistíte si skvělý přivýdělek, jezdíte pouze ve své lokalitě, takže se vždy dostanete včas domů a směny si naplánujete, když zrovna budete mít děti ve školce nebo hlídání.

Ikonka

Před důchodem

Máš pocit, že tě pracovní trh už neocení? Chyba, u nás můžeš být důležitým článkem firmy. U nás zkrátka jezdíš, jak se ti to hodí, a to i v důchodu. Vyděláš si slušné peníze, budeš mít stále čas na rodinu, kamarády i koníčky. My si zkrátka vážíme všech.

Ikonka

Důchodce

Jsi čerstvě v důchodu a chceš si přivydělat? Pojď jezdit s námi. Poznáš nové lidi, vyděláš si peníze, které si můžeš okamžitě užít, a k tomu si naplánuješ směny tak, jak potřebuješ.

BENEFITY

#Natankuj si všechny naše výhody MoveTo Delivery

Ikonka Co ti nabízíme
Čára
 • Skvělý výdělek, férovou sazbu
 • Výplatu denně nebo měsíčně
 • Smlouvu DPP nebo IČO
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Klíče od auta ti půjčíme
 • Sladíme tě do našich barev – oblečení dostaneš od nás
 • Dlouhodobou spolupráci
 • Spropitné jde do tvé kapsy
Ikonka Co čekáme od tebe?
 • Řidičský průkaz, pokud chceš jezdit autem
 • Mít a umět pracovat s chytrým mobilem a jednoduchou aplikací
 • Dobrou orientaci v daném městě
 • Slušné vystupování a dodržování našeho etického kodexu
 • Pozitivní a spolehlivý přístup
 • Potravinářský průkaz
 • Věk 18+
 • U cizinců pracovní povolení v ČR
REFERENCE

Co o práci v MoveTo Delivery říkají tvoji budoucí kolegové

Další Předchozí
Ikonka

Pro firmu MoveTo Delivery jsem začala pracovat jako kurýrka v roce 2020. V té době přišli s návrhem dát první vozidla do Hradce Králové a pomoci tak kurýrům, kteří vlastní automobily nemají. Netrvalo ani rok a půl a dostala jsem nabídku na povýšení na pozici team leader pro Hradec Králové a další města, kterou jsem s radostí přijala. Mám skvělé kolegy a příjemné pracovní prostředí. Každý den mě v práci čekají nové výzvy, které mě baví. :) Jsem ráda, že od prvního auta v Hradci se firma rozrostla na více než 120 nových vozů a roste i nadále.

Andrea Říhová
Team leader
Ikonka

Dříve jsem dělala pečovatelku se specializací na terminální stadium. Moje pracovní doba byla krátký /dlouhý týden což znamenalo i noční služby, svátky. Děti mě skoro neviděli. Nyní jsem zaměstnaná jako kurýrka u společnosti MoveTo Delivery, mám možnost si plánovat služby podle toho jak mají děti školu, kroužky a taky se trošku věnovat i sama sobě.

Ivona Čzechová
kurýrka
Ikonka

Pracuji jako kurýrka pro rozvoz jídla. Líbí se mi flexibilní pracovní doba. Možnost pracovat i o víkendu. Oceňuji především pocit volnosti, že pracuji samostatně a nikdo nade mnou jak se říká nestojí:)

Monika

Monika Sklenáková
kurýrka
Ikonka
Proč dělám práci kurýra?
Z několika důvodů, třeba že rád řídím a takto mám možnost více poznat město ve kterém jezdím. Je to pro mě slušný přivýdělek. Mám velkou časovou flexibilitu. Jezdím když potřebuji peníze nebo se mi prostě chce. Jsem rád, že jsem zde potkal hodně kolegů a s některými jsme navázali skvělé přátelství.
Vašek
Vašek Flek
kurýr

Aktuální volné pozice

Aktuálně v této kategorii nemáme vypsány žádné volné pracovní pozice.
PŘIDEJ SE

#Jak začít

 1. Vyplň tento formulář – zabere ti to asi 3 – 5 minut.

 2. Sám určíš, kdy se ti nejvíce hodí, abychom ti zavolali.

 3. Během pohovoru, cca 15 – 20 minut, ti vysvětlíme vše o práci kurýra a budeš mít možnost se nás na cokoli zeptat.

 4. Poté doladíme otázku nástupu a potřebných dokumentů.

 5. Pokud si plácneme, můžeš začít okamžitě jezdit.

FORMULÁŘ

Už jen pár minut

  Zvolte z vybraných možností: